Wynik poziomu bHCG 17 dni po stosunku i ryzyko ciąży

Dnia 5.12.2014 ( 19 dnia mojego cyklu) doszło do stosunku. Cykle mam 25 dniowe. Dnia 11 zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny i w ten sam dzień dostałam okres ale on był mniejszy niż zwykle. Bete hcg zrobiłam 22 czyli 17 dni po stosunku, wynik to <0,100. Czy możliwe jest że jestem w ciąży?

Marta Mielniczuk

Witam, 17 dni po stosunku, w przypadku zajścia w ciążę bHCG powinno być już podwyższone. Pozdrawiam.