Wynik prześwietlenia kręgosłupa

Jestem po przeswietleniu kręgosłupa lędżwiowo-krzyzowego .Chciałabym aby ktos skonsultował opis -zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze na krawedziach trzonów kręgów.Niewielka,prawowypłukła skolioza.Przewężenie przestrzeni m-kręgowej L5-S1.Byłam na wizycie u pani neurolog ale przepisala tylko leki robione i tyle a na koniec stwierdzila ze nie dokładnie jest opis zrobiony bo jest wiecej zmian na zdjeciu .

Należy pobrać zabiegi rehabilitacyjne, zmiany są utrwalone i tylko wzmocnienie mięsni przykręgosłupowych może zmniejszyć częstość bólów,pozdrawiam