Wynik rezonansu głowy bez kontrastu u 47-latki

Witam, odebrałam wynik z renozansu głowy bez i z kontrastem ... na wyniku opisane jest : . Opis: w istocie białej okolic czołowo ciemieniowtych widocznych jest ok.10 ognisk hiperintensywnych w T2 i FLAIR śr.do 0,4 cm. Większośćz nich przemawia za szerszymi przestrzeniami Virchowa-Robina o nietypowym sygnale kilka wymaga różnicowania z przebytymi zmianami naczyniopochodnymi . Co mam przez to rozumieć? Obawiam się najgorszego...

Obraz nie wskazuje na poważną chorobę, obraz MR głowy bardzo często wskazuje drobne nieprawidłowości bez większego znaczenia, proponuję ewentualną kontrole za rok, pozdrawiam.