Wynik rezonansu głowy u 36-latki
Witam. Odebrałam wynik rezonansu głowy . Po stronie prawej wzdłuż bocznej powierzchni mostu , w strefie wyjścia korzeni widoczne krzuzowanie nerwu trojdzielnego z naczyniem, naczynie mniejszej średnicy krzyzuje nerw nerw VII i VIII po stronie prawej. Możliwy konflikt naczyniowy-nerwowy. Konieczne odniesienie do danych klinicznych. Moje objawy do tej pory to bardzo silne bóle głowy z prawej strony . Trzy porażenie nerwu twarzowego. Mrowienia i drętwienie. Czy to ma związek z moimi dolegliwościami?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Dziecko autystyczne w przedszkolu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.
Szanowna Pani, wynik należy odnieść do danych klinicznych, interpretacją powinien zająć się lekarz prowadzący