Wynik rezonansu głowy u 36-latki

Witam. Odebrałam wynik rezonansu głowy . Po stronie prawej wzdłuż bocznej powierzchni mostu , w strefie wyjścia korzeni widoczne krzuzowanie nerwu trojdzielnego z naczyniem, naczynie mniejszej średnicy krzyzuje nerw nerw VII i VIII po stronie prawej. Możliwy konflikt naczyniowy-nerwowy. Konieczne odniesienie do danych klinicznych. Moje objawy do tej pory to bardzo silne bóle głowy z prawej strony . Trzy porażenie nerwu twarzowego. Mrowienia i drętwienie. Czy to ma związek z moimi dolegliwościami?

Szanowna Pani, wynik należy odnieść do danych klinicznych, interpretacją powinien zająć się lekarz prowadzący