Wynik rezonansu magnetyczne a wskazania do operacji
czy konieczna operacja na kregoslup. Mam wynik rezonansu magnetycznego. Na poziomie L3-L4 widoczna kolejna wypuklina tarczy miedzykregowej która sladowo modeluje worek oponowy oraz dyskretnie zwęża kanały korzeniowe bez ucisku na korzenie nerwów rdzeniowych. bręb zachyłka bocznego prawego , modelujące worke oponowy od strony prawej , zwężające kanał korzeniowy prawy.

KOBIETA, 67 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu wskazują na obecność nieprawidłowości o charakterze przeciążeniowym. Z całą pewnością mogą one powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Warto zgłosić się do neurochirurga.