Wynik rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej oraz podejrzenie tętniaka

Witam.Mam 32 lata w lipcu tego roku miałam wykonany rezonans magnetyczny z powodu migren.W opisie stwierdzono podejrzenie tętniaka 2-3mm.Mój neurolog zalecił badanie angio KT głowy. Wynik brzmi następująco;W miejscu opisywanego w badaniu MR tętniaka widoczne jest odejście tętnicy skroniowej przedniej.Hipoplazja lewej tętnicy przedniej mózgu w odcinku A1 i lewej tętnicy tylnej mózgu w odcinku P1.Wady naczyniowej ani niedrożności w obrębie unaczynienia koła Willisa nie stwierdza się .Co to znaczy

Zdecydowanie wskazana konsultacja doświadczonego w aspekcie ch.naczyniowych neurochirurga.Z badania angio Tk wynika ,że prawdopodobnie nie ma tu tętniaka tylko wariant anatomiczny w postaci odejścia tętnicy skroniowej przedniej.
Oceny musi dokonać neurochirurg.We Wrocławiu w którym Pani mieszka rekomenduję Pana prof.Zuba.

Pozdrawiam serdecznie