Wynik rezonansu magnetycznego kolana
Wita.Dziś odebrałam rezonans prawego kolana.Wynik: Torbielka o śr. 5mm w przy nasadzie kości piszczelowej.Poza tym struktury kostne i chrząstka stawowa zmian nie wykazują.Zmiany zwyrodnieniowe w rogu tylnym łakotki przyśrodkowej.Poza tym łąkotki zmian nie wykazują.Aparat więzadłowy o zachowanej ciągłości, niezmieniony.Nie stwierdza się obecności zwiększonej ilości płynu w jamie stawu.Nie stwierdza się obecności niepr. struktur w dole podkolanowym. Jestem biegaczką (3 tren. tyg.50-60 km).

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zmiany nie są bardzo poważne, jednak z pewnością wskazana jest konsultacja z ortopedą.