Wynik rezonansu magnetycznego kręgosłupa po operacji

Witam,jestem 6 tygodni po operacji dyskopatii c5c6c7,wynik rezonansu bez kontrastu po operacji na poziomiec5c6zmiany pooperacyjne uwypuklają się do kanału kręgowego modelują jego korzenie nerwowe i w kierunku lewego otworu międzykomorowego.Proszę o pomoc czy rezonans powinien byc z obciążeniem?czy te zmiany mają wpływ na ból ramienia i obu nóg-który jest bardzo dokuczliwy?czy to może nie do konca usunieta przepuklina?Dziękuję.

Powyzsze zmiany nie moga byc przyczyna bolu nog, natomiast moga odpowiadac za bol ramienia. Mysle, ze raczej nie jest to pozostala przepuklina. W tak krotkim czasie od zabiegu (6 tygodni) moze to byc jeszcze obrzek tkanek po operacji lub tworzaca sie blizna.