Wynik rezonansu magnetycznego kręgosłupa szyjnego i bóle
wynik rezonansu magnetycznego szyjnego. Jest to wynik po operacji w październiku Zniesienie lordozy szyjnej z niewielką kifozą na poziomie C5-C6. C4-C5 protruzja centralna krążka jak poprzednio. C5-C6 -stan po zabiegu. Drobne osteofity modelują dyskretnie przednią powierzchnie worka oponowego.Regresja zmian w porównaniu z badaniem poprzednim.Nadal nieco węższy prawy otwór międzykręgowy.Niewielki obrzęk szpiku w trzonie C6. C6-C7 Jak poprzednio niewielki buling krążka. Nadal mam bóle lewej str Co oznacza Na poziomach C4-C5 stenoza względem kanału kręgowego (wymiar AP kanału 11,5mm) Bóle po operacji mam cały czas głowa, kark całe ramię aż pod łopatkę ręka robi się słaba mam wrażenie że nie mam czucia w palcach,ból jest piekący .ostatnio miałam zawroty głowy przez 12 godz mąż wezwał pogotowie stwierdzili że to od kręgosłupa ,gdyż ciśnienie miałam idealne 128/70. Lekarz rodzinny wspomniał coś o uszkodzeniu nerwu ramiennego lub mięśnia ,czy to możliwe

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W tej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane dolegliwości mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bolowe. Konieczna jest (prawdopodobie) operacja, choć w pierwszej kolejności polecam rehabilitację.