Wynik rezonansu magnetycznego mózgu 36-latki

witam dzis odebralam wynik mr i tam pisze ze mampojedyncze niecharakterystyczne ognisko hiperintensywne w istocie bialej plata czolowego lewego -naczyniopochodne co to znaczy i czy mam sie denerwowac

Każde badanie neuroobrazowe wykonowane jest z określonego powodu.Tego powodu Pani nie podaje.Ma to ogromne znaczenie dla interpretacji tego wyniku.ponieważ moze być to zmiana wykryta incydentalnie i bez znaczenia.
Lekarz ,który zna wywiad,stan neurologiczny i ogólny pacjenta ( obecność innych chorób typu nadciśnienie,ch.serca etc.) udzieli Pani odpowiedzi.

Pozdrawiam