Wynik rezonansu magnetycznego nadgarstka po złamaniu wyrostka rylcowego kości łokciowej
Witam dostalam wynik rezonansu nadgarstka gdzie jest napisane stan po przedłużonym zlamaniu wyrostka rylcowego kości łokciowej ,-fragment kości został oddzielony i przemieszczony ,niewielka ilość plynu ,niejednorodna ogniskowo zwiekszona intensywność sygnału chrząstki trójkątnej . Co to znaczy ? Jaki jest sposób na pozbycie się bólu

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Oznacza to, że złamanie nie zostało zreponowane i kości gojący się same.