Wynik RTG klatki piersiowej
W dniu wczorajszym odebrałem wynik RTG klatki piersiowej. "zdj klp lewy kąt spłycony-zrosty/płyn? Płuca bez świeżych zmian ogniskowych. Serce rtg w normie" Czy powyższy zapis powinien mnie skłonić do niepokoju? Wcześniejsze badania rtg nie wykazywały czegoś takiego. Z uwagi na charakter pracy wykonuje badania regularnie co dwa lata.

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Przebieg badania tomografii komputerowej
Witam serdecznie,
Proszę się nie niepokoić, tylko udać wraz z wynikiem do lekarza zlecającego badanie lub pulmonologa w celu konsultacji.
Pozdrawiam.