Wynik RTG klatki piersiowej 43-letniej osoby do analizy

WYNIK BADNIA RTG KLATKI PIERSIOWEJ: SYLWETKA SERCA POWIEKSZONA.KRĄŻENIE PŁUCNE WYDOLNE.PASMOWATE ZAGĘSZCZENIE ODWNĘKOWO W POLU ŚRODKOWYM LEWEGO PŁUCA-NAJPEWNIEJ NIEDODMOWE.POZA TYM MIĄŻSZ PŁUCNY BEZ ZAGĘSZCZEŃ .CZY MAM POWÓD DO ZMARTWIEŃ BOJE SIE

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie oraz poznać tzw wywiad medyczny pacjenta. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.