Wynik RTG klatki piersiowej miesiąc po wstawieniu zastawki trójdzielnej
w plucach objawy niezytu zacienione katy przeponowo zebrowe pogrubiala szczelina miedzyplatowa po stronie prawej serce powiekszone miesiac temu mialem wstawiona zastawke trojdzielna dziekuje

MĘŻCZYZNA, 61 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania
Szanowny Panie,
Wynik należy odnieść do poprzedniego wyniku oraz objawów. Wskazana jest konsultacja u lekarza prowadzącego.