Wynik RTG klatki piersiowej u 30-latki
Witam dostalam wynik z Rtg klatki piersiowej i niewiem co ozncza. Zdjecie wykazuje wzmozenie rysunku zrebowego pluc.U ich podstaw nie mozna wykluczyc zmian bezpowietrznych. Wneki poszerzone najpewniej naczyniowo. Prosze o pomoc.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Powyższy opis może sugerować nadciśnienie płucne oraz inne schorzenia. Konieczne jest więcej informacji aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.