Wynik RTG klatki piersiowej u 6-latka

Witam proszę o interpretacje wyniku rtg klatki piersiowej 6 letniego chłopca(ma przewlekły kaszel,po 10 dniowym leczeniu antybiotykiem) zdjecie rtg:Przepona i kąty wolne.Prawa wnęka pluca o wzmożonym rys naczyniowym.Pola płucne bez zmian ogniskowych.Serce rtg w granicach normy.pozdrawiam

Małgorzata Panek

W przytoczonym opisie rtg, oprócz wzmożonego rysunku naczyniowego we wnęce płuca prawego, nie stwierdza się żadnych nieprawidłowości. Miąższ płuc nie wykazuje cech zapalenia płuc.
Proszę pokazać wynik badania lekarzowi pediatrze prowadzącemu dziecko.
Pozdrawiam