Wynik RTG kręgosłupa i zmniejszenie lordozy szyjnej
witam! dostalam dzisiaj wynik rtg kregoslupa zmniejszenie lordozy szyjnej nieduze zwezenie przestrzeni miedzykregowej c5-c6 c6-cc7 zaostrzenie przestrzeni krawedzi trzonu kr c5 co to oznacza i czy moge miec przez to silne bole glowy z jej prawostronnym dretwieniem i bol oczodolow

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Piotr Jurczyk
43 poziom zaufania
Witam. Zmniejszenie lub odprostowanie lordozy jest nie rzadkim znaleziskiem, podobnie jak pozostałe zmiany. Bardzo wątpliwe, żeby były one powodem bólu głowy. Pomyślałbym raczej o bólu z kręgu migreny. Polecam wizytę u neurologa, który zróżnicuje Pani dolegliwości. Pozdrawiam.