Wynik RTG kręgosłupa szyjnego i zniesienie lordozy

Moje wyniki RTG kręgosłupa szyjnego -zniesienie lordozy szyjnej, zmiany zwyrodnieniowo-zniekształcające, dyskopatia C4-C5-C6-C7. w LĘDzWIOWYM zmiany + dyskopatia L1-L2 W piersiowym liczne osteofity Miałam rehabilitację, a szyja i lędzwie nadal bolą nieraz mam uczucie tak jakby mi się łamały zebra. Gdzie mam się jeszcze udać byłam u ortopedy, nie mogę długo stać, siedzieć, jak się pochylę nigdy nie wiem czy się wyprostuję.

Witam Pania,
Zniesienie lordozy zwykle oznacza napiecie miesni, ktore samo w sobie moze byc bolesne.
Mysle, ze powinna Pani udac do specjalisty leczenia bolu, zajmujacego sie bolami kregoslupa.