Wynik RTG płuc 36-letniej osoby do analizy

Witham, Bardzo prosze o odczyt wynikow rtg pluc.Moja siostra lat 36 odebrala wczoraj wyniki, wizyte u pulmonologa ma dopiero na 13tego a Bardzo sie martwimy.nieregularne zacienienie o Sr. Ok 16mm rzutujace sie na zebro 4 od products po stronie prawej. Zmiana ogniskowa.PROSZE o odczyt.dodam, ze siostra ostatnio dosyc czesto lapala infekcje I miala kaszel dlatego zostala skierowana na rtg pluc. Jest osoba niepalaca.bede wdzieczna za pomoc

Małgorzata Panek

Zmiana wymaga dalszej diagnostyki, gdyż na podstawie RTG nie można powiedzieć czym ona jest. Radziłabym udać się wraz z wynikami badania do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam