Wynik RTG płuc i palenie papierosów

Witam, Mam 18 lat, palę papierosy od 3 lat otrzymałam badanie rtg płuc. Jest tam napisane drobne ( 7mm) zacienienie w dolnym polu prawego płuca- zwapnienie? cień z tkanek miękkich. Poza tym płuca i serce radiologicznie bez zmian. Co to oznacza?

Przepraszam za dodadność ale palenie papierosów jest świadomym i idiotycznym samobójstwem. Radzę przestać jak najszybciej!!!!!