Wynik RTG płuc osoby palącej papierosy
Proszę o interpretacje badania rentgen płuc, kobiety palącej od wielu lat ,Wzmożony rysunek płucny , wpartiach dolnych płuc zwłóknienia i trochę zmian przyoskrzelowych.Lewa kopuła przepony wyzej ustawiona .Wydatne wnęki płucne.Serce i aorta rtg.w normie.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Przedstawione zmiany są typowe dla płuc palacza. Nie są one jednak zmianami nowotworowymi.