Wynik RTG stawu kolanowego
Proszę o interpretacje rtpkowo po rtg stawów kolanowych.Nieznaczne zaostrzenie tylnych krawędzi rzepek.Slabo uwapniony cień tkanek miękkich podrzepkowo po stronie lewej

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Rzeczywiście wynik jest nieprawidłowy, jednak aby postawić konkretną diagnozę należy skontaktować się z ortopedą. Możliwe są zmiany zwyrodnieniowe stawu.