Wynik testów owulacyjnych i beta-HCG a szansa na ciążę

z usg ktore mialam 18.04 Pani doktor powiedziala ze owulacja juz byla. testy owulacyjne ktore robilam i w ktorych wyszly dwie bdobrze widoczne kreski to dni 15 16 17.04 bede hcg robilam 25.04 i wyszla <0,1 a okres mialam 4.04 ostatni. dzisiaj rano 7:50 mierzylam temp w pochwie i wyszla 37,2 stopnia. co mam myslec teraz? czy jest szansa jeszcze na ciąże???

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa, prawdopodobnie jednak w tym cyklu nie doszło do zapłodnienia.