Wynik testu beta-HCG 8 dni po stosunku bez zabezpieczenia

Witam Zrobiłam test HCG ilościowo po 8 dniach od niezabezpieczonego stosunku. Wziełam Escapelle i zrobiłam test HCG. Wynik wyszedl

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brak podania wartości !!!. Niemniej jednak wynik oznaczenia po 8 dniach jest niepewny ze względu na fakt iż największą wiarygodność uzyskują oznaczenia wykonane po upływie 14 dni.