Wynik testu ciążowego, a wynik Beta HCG?

Witam.
Mam okropny mętlik w głowie, nie wiem już co mam myśleć. Wykonałam najpierw dwa dni przed terminem miesiączki test **** wczesny test do wykrywania ciąży pozytywny. Dwa dni po terminie miesiączki dostałam plamienia. I w trzecim dniu tego zdarzenia ponownie wykonałam test tym razem **** test strumieniowy wyszedł pozytywny również. W ten poniedziałek 19.04.2010r zrobiłam badanie bHCG i wynik wyszedł 0.61mlU/ml jakim cudem?

Dodam, że wciąż dokuczają mi mdłości i no po prostu czuje,że jestem w ciąży. To może głupio brzmi, ale tak jest. Chce powtórzyć betę dla pewności, ale czy we wczesnej ciąży po plamieniu mogło dojść do takiego spadku? Zastanawiam się nawet nad pomyłką w laboratorium. Niemożliwe wydaję się by testy były pozytywne, a Beta HCG nie. Co mam o tym wszystkim myśleć?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Myślę, że dobrze Pani wnioskuje- najpewniej przyczyną takiego wyniku jest błąd laboratoryjny. Takie przypadku się zdarzają. Proszę ponowić badanie.

Pozdrawiam!