Wynik testu czystości pochwy u 30-latki

Dzien dobry mam pytanie zrobilam test czystosci pochwy wynik to trojka rzymska jak mam go rozumiec ? czy zawsze powinien byc jeden czy dwa tez moze byc ?

Mikołaj Cyganok

Witam! Niestety opisany wynik oznacza bardzo skąpą ilość bakterii flory fizjologicznej pochwy, oraz jej zapalenie. Sugeruję udać się na kontrolną wizytę do ginekologa, celem konsultacji wyników badań i podjęcia dalszego leczenia.