Wynik testu na krzepliwość krwi a antykoncepcja

Witam.Stosuję antykoncepcję hormonalną (tabletki atywia) poniewąż mam podwyższony testosteron. Lek w ciągu roku zamiast go obniżyć podniusł go drugie tyle :( lekarz przepisał mi plastry evra, które planow mam prowadzić w życie za tydzień.Jednak z własnej woli zrobiłam test na krzepliwość krwi i wyniki wyszły anstępujące APTT 20,6: INR 0.96: PT 11,07. Moje pytanie brzmi, czy mam natychmiast skończyć z wszelką antykoncepcją, czy wprowadzić nowy lek (evre)? Czy przy takich wynikach mam się martwić?

Jeśli chodzi o podwyższony poziom testosteronu to ani Atywia,ani Evra nie są tu najlepszymi lekami.