Wynik testu owulacyjnego a starania o ciążę

Witam.16 czerwca-1d cyklu. cykle mam 30 dniowe, owulacja kalendarzowo wypadała na 1 lipca (sroda) Współżycie 28 czerwca 29 czerwca oraz 1 lipca.we wtorek tj 30 czerwca o godz 18.00 test owulacyjny wyyszedl pozytywny, ale chcielismy poczekac i kochalismy się 1 lipca o 14.00 . i oczywiscie dzien po owulacji tez sie kochalismy.Czy jest duża szansa na poczęcie dziecka? Czy następnym razem najlepiej kochać się w tym dniu kiedy test owulacyjny wyjdzie pozytywny?

Proszę wziąć pod uwagę,że jesli oboje partnerzy są płodni to jest 60% ciąz po roku współżycia a nie 100.