Wynik testu wysiłkowego u 68-latki

Moje wyniki testu wysiłkowego: Protokół - Bruce Czas wysiłku -03,29 Powód przerwania - Osiągnięto docelowy cz.rytmu.Krótki oddech Spocz cz.rytmu -98p/min Max.osiągnięta cz.rytmu - 147p/min=96%przewidywanego max.153p/min Ciśnienie spoczy. -120/80 Max ciś skur160 Max ćisn rozkur -90 Max.obcążenie - 7,4 MET Pomiar poziomu STJ + Odpr.wykluczone w czasie próby Max obniżenie ST - /III/-1,9 mm wystąpiło w czasie wysiłek Etap 1 Czas etapu 02,16 Cz.rytmu 134p.min ?Lekarz napisał:próba słabo dodatnia

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Próba słabo dodatnia oznacza iż istnieją wykładniki niewielkiego niedokrwienia mięśnia sercowego w czasie wysiłku. Wskazana jest konsultacja z kardiologiem.