Wynik TK głowy dziecka

Witam jestem mama letniej córki , byliśmy na badaniu TK głowy i z opisu nie bardzo wiem co to oznacza gdyby mogła pani mi powiedzieć : w badaniu bez cech ogniskowych uszkodzenia oun.TK głowy podejrzenie guzków podwyściółkowych ze zwapnieniami,niespecyficzne ognisko w prawym płacie czołowym,bez świeżych zmian ogniskowych. Proszę mnie uspokoić , że nie jest to nic poważnego . Zaniepokojona matka , wizytę u neurolog mamy dopiero na 02-12-2014.

Nie wiem jakie było podejrzenie lekarza kierującego. Czy w kierunku stwardnienia guzowatego?infekcji z grupy TORCH?

Nic tu więcej nie znając pacjenta i historii jego choroby powiedzieć nie można .

Pozdrawiam i spokoju do czasu wizyty życzę