Wynik TK głowy i pęcherzyk gazu
proszę o interpretację ponieważ wizyta u lekarza jest w kwietniu. Wykonano TK głowy "w obrebie zatoki jamistej po stronie lewej drobny pęcherzyk gazu wielkości ok. 1 mm, niewielki zanik korowy w zakresie płatów czołowych''

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania nie wskazuje na występowanie istotnej patologii. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.