Wynik TK klatki piersiowej 55-letniej osoby do analizy
tk klatki piersiowej.W segm.6 płuca lewego na obwodzie nielity guzek śr.6mm.U podstawy segm. 3 płuca prawego niecharakterystyczny guzek śr.5mm,reszta w normie. co to oznacza

MĘŻCZYZNA, 55 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Zmiany te wymagają weryfikacji. Na podstawie samego badania tomografii nie można określić czy są to zmiany nowotworowe. Czy pali Pan papierosy? Proszę udać się z wynikami badań do lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam