Wynik TK klatki piersiowej 55-letniej osoby do analizy

tk klatki piersiowej.W segm.6 płuca lewego na obwodzie nielity guzek śr.6mm.U podstawy segm. 3 płuca prawego niecharakterystyczny guzek śr.5mm,reszta w normie. co to oznacza

Małgorzata Panek

Zmiany te wymagają weryfikacji. Na podstawie samego badania tomografii nie można określić czy są to zmiany nowotworowe. Czy pali Pan papierosy? Proszę udać się z wynikami badań do lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam