Wynik TK klatki piersiowej po usunięciu lewej nerki

Witam, Mama moja w 2009roku miala usunieta lewa nerke z powodu raka jasnokomorkowego.Niepokoje sie czescia wyniku tk kl piersiowej z przed tygodnia.Pluca o strukturze prawidlowej, w szczycie prawym trzy zmiany ogniskowe wlk.do 6mm, w segm.1/2 pluca lewego kolejna zmiana wlk 7, 7mm-meta sups. Martwie sie bardzo co to oznacza??? Nerwy , nerwy zjadaja nas.W sierpniu mama bedzie dopiero u neuroga w Bydgoszczy.

Obraz taki może sugerować zmiany przerzutowe w płucach. Wskazana pilna dalsza diagnostyka. Pilny kontakt z lekarzem prowadzącym. Ew. wykonanie PET-CT celem uzyskania dokładniejszych danych na temat charakteru tych zmian.