Wynik TK mózgu 50-latka

czy jest to dobry wynik TK głowy?O czym świadczy? struktury mózgu są symetryczne. Komory nie przemieszczone .Umiarkowane zaniki korowo - podkorowe. Nie uwidoczniono cech zmian naczyniopochodnych ani cech procesu wypierającego.

Bez istotnej patologii.natomiast co do opisanych niewielkich zaników to proszę omówić to

z lekarzem prowadzącym zna on bowiem obraz kliniczny pacjenta i jego zdrowotny

problem.

Pozdrawiam

Zadaje Pan pytanie czy dobry jest wynik o tym powie lekarz kiedy bedzie z Panem omawiał badanie .prosze byc dobrej myśli .