Wynik TSH 5,78 a zawroty głowy i uczucie ucisku

Witam, Mam pytanie odnośnie hormonu tarczycy, w badaniu TSH wyszło mi 5.78. Proszę o informację czy przy takim wyniku tsh mogą być zawroty głowy oraz uczucie ucisku.

Mogą wystąpić, choć nie są to typowe objawy niedoczynności tarczycy i warto szukać także innych przyczyn tych dolegliwości. Konieczne leczenie tyroksyną przez endokrynologa oraz konsultacja internisty oraz neurologa.