Wynik TSH a praca w kopalni w otoczeniu siarkowodoru

Witam Własnie zrobiłem badanie TSH i wynik jaki otrzymałem to 167,5 ulU/ml (zakres prawidłowy 0,27-4,20) co to może oznaczać? Nie odczuwam żadnych dolegliwości. Pracuje w kopalni w otoczeniu siarkowodoru - czy to może mieć wpływ na wynik ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taki wynik może oznaczać lub wskazywać na niedoczynnośc tarczycy. warto zgłosić się do endokrynologa.