Wynik TSH i badania tarczycy

jak to jest miałam tsh 4,40 teraz mam 3, 45 nie biorę leków bo lekarz nie kazał podobno tf4i tf3 ma ok moja tarczyca ma objętość cała 5,02 wizytę mam dopiero w marcu czy do tego czau powinnam robić badania na własna rękę ??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Obaw przedstawione wyniki TSH mieszczą się w granicach normy. Jeżeli rzeczywiście fT3 i fT4 są w normie nie ma powodów do obaw.