Wynik USG Doppler a zamknięcie żyły skleroterapią

Witam. Po badaniu USG Doppler wiem, że żyła odpiszczelowa jest drożna, nieposzerzona, bez skrzeplin, na całym przebiegu niewydolna. Czy możliwe jest zamknięcie tej żyły skleroterapią?

Witam serdecznie, jedynie echoskleroterapia piankowa z wykorzystaniem maksymalnego stężenia Aethoksysklerolui z zastosowaniem tumescencji da powodzenie w około 99%. Zwykła skleroterapia - około 60% powodzeń przy pierwszej sesji zabiegowej. Pozdrawiam, dr n. med. Łukasz Szczygieł, spec. angiolog