Wynik USG ginekologicznego i stan po embolizacji mięśniaka

Proszę o interpretację USG ginekologicznego: jama macicy z widoczną zmianą ogniskową o niejednorodnych niskich echach wewnętrznych. Dodam że w listopadzie 2011 roku miałam embolizacje mięśniaka. Ostatnia miesiączka 2.05.2014. Do tego czasu miesiączki miałam regularne. Nadal współżyję. Nie mam problemów z suchością pochwy. Nie mam uderzeń gorąca. Nic mnie nie boli. Proszę o interpretację wyniku USG - czy to coś poważnego?

Co powiedział lekarz wykonujący badanie?jaka wielkość zmiany ogniskowej ,gdzie był umiejscowiony embolizowany mięśniak?nie można ocenić tego na podstawie podanej skąpej informacji.