Wynik USG jamy brzusznej i blade stolce u 3-latki
Witam. Moja 3-letnia córka miała USG, które wykazało "Wątroba, Pęcherzyk żółciowy (obkurczony) w normie". Ostatnio zdarzały jej się blade kupki (na przemian z ciemnymi). Czy to powód do niepokoju?

KOBIETA, 13 LAT ponad rok temu
Milena Lubowicz
71 poziom zaufania
Jeżeli badanie usg oraz wyniki badań laboratoryjnych są w normie to proszę się nie niepokoić. Może to wynik diety albo efekt przebytej infekcji.
Pozdrawiam