Wynik USG nerki i urografii
Proszę o odpowiedz jest to dla mnie ważne, wynik z usg mówi że jest złóg wielkości 12mm w prawej nerce,lekarz skierował na urografię.wynik jest następujący złóg w lewej nerce 8x5 o prawej nie ma mowy , związku z tym mam pytanie czy jest to możliwe,czy może być badanie żle odczytane,denerwuję się z tego powodu proszę o wyjasnienie czy tak może być że usg mówi co innego i urografia co innego tym bardziej że inne USG również mówiło o prawej nerce,dlaczego taka rożbieżność w wynikach..Pozdr

KOBIETA, 61 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Ten drugi wynik jest bardziej prawdopodobny. Tak czy inaczej należy zgłosić się do lekarza aby wdrożyć odpowiednie leczenie.