Wynik USG piersi i nieco powiększone węzły chłonne

wczoraj miałam usg piersi. Nie dostałam do ręki wyniku, gdyż będzie on dostępny na wizycie u lekarza kierującego, ale z tego co zapamiętałam to sutki gruczołowate w lewej na drugiej godz ognisko i nie pamiętam dokładnych wym ale chyba 1,7-2, a na za 15 czwarta obszar i tez wymiary nie jestem pewna ale 1,5-2,7.. wezły w obu piersiach nieco powiększone. Czy moje martwienie jest nie potrzebne? wiem ze czeka mnie biopsja bo tak usłyszałam od osoby robiącej mi usg. Dziękuje!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma co martwić się na zapas. Polecam wykonanie wspomnianej biopsji.