Wynik USG tętnic szyjnych

Witam,mam pytnie zrobilam sobie prywatnie usg dopler tetnic szyjnych i wyszlo ze w zyle zewnetrznej mam zwezeniei krew rzeplywa 50 do 65procent i od tego moge miec zawroty glowy bo mam ale mam ptanie czy to sie leczy i jak i u jakiego lekarza.dziekuje

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani.
Należy zgłosić się na konsultację do chirurga naczyniowego, który oceni wskazania do wykonania zabiegu udrażniania tętnic szyjnych.