Wynik USG układu moczowego
Witam. Nie dawno wykonałem badanie USG układu moczowego (z oceną zalegania moczu), niestety nie jestem przekonany o poprawnej interpretacji obrazów USG. Chciałbym prosić o zinterpretowanie tych obrazów (zdaję sobie sprawę ze słabej jakości obrazów, ale zostały mi one wydrukowane w rozmiarze 8 cm na 6 cm): http://zapodaj.net/70dd16e23376c.jpg.html http://zapodaj.net/1ff453fec936e.jpg.html http://zapodaj.net/0b7b3c621bdd7.jpg.html http://zapodaj.net/4dab0d41fa8f5.jpg.html

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania
Omawianie zdjecia zUSG to jak mowienie o pogodzie ktora byla ,jest pozbawione sensu bez badania pacienta przeprowadzenia wywiadu i9 ewntualnie zapoznaniu sie zopisem moge cos wiecej powiedziec .,Jerzlei ma pan dolegliowsci to proponuje udac sie do urologa