Wynik z wymazu kanału szyjki macicy

Wynik z wymazu kanalu szyjki macicy. Szczep (MSCNS) wrazliwy na wszystkie antybiotyki beta-lactamowe. Wynik oznacza wrazliwosc na erytromycyne jest reprezentowany dla roksytrowycyne,klarytromycyne i ezytromycyne. Nalezy pamietav o szybkim narastaniu opornosci na florochinolony w ciagu 3-4 dni leczenia. Nie stosowac w monotetapi. Wraxliwosc na tetracykline oznacza wrazliwosc na doksycykline. Co przez to rozumiec. ? Jestem po operacji wyluszczeniu obustronnych torbieli jajnikow.

Lek. Tomasz Budlewski

Oznacza to, że konieczne jest leczenie. Proszę udać się do ginekologa.

Milena Lubowicz

Opisy te zamieszczone pod wynikiem wymazu wskazują na które antybiotyki dana bakteria jest wrażliwa, są one pomocą lekarzowi przy wyborze jak najlepszego antybiotyku dla danej pacjentki.
Pozdrawiam