Wynik z zabiegu pętlą elektrochirurgiczną

Witam. Odebrałam wyniki z zabiegu pętla elektrochirurgiczna. Miałam podejrzenie Cin 2 Cin 3. Wynik-rozpoznanie makroskopowe: bardzo skąpe sluzowe wyskrobiny. Rozpoznanie mikroskopowe: wyjatkowo skapy material-głównie śluz,pozatym niezbyt obfite wyrwane z podscieliska strzępki nablonka gruczolowego szyjki macicy. O co w tym chodzi? Jaki jest tego wynik- cin2 czy Cin 3? I czy czeka mnie dalsze leczenie? To jest wynik histopatologiczny.

Z opisu przytoczonego przez Panią wynika, że analizowano tylko wyskrobiny z kanału szyjki macicy. Nie widzę tu opisu tzw stożka szyjki macicy, a tego bym się spodziewał, jeżeli czytam "zabieg pętlą elektrochirurgiczną" w temacie podejrzenia CIN2/3. Może jest tak, że istnieją dwa wyniki - osobno wyskrobiny z kanału szyjki, osobno stożek szyjki macicy, a więc może jest jeszcze drugi wynik do odebrania. Z opisu wyskrobin nie wynika nic, poza tym, że jest to materiał skąpy i że w tym materiale stwierdzono nabłonek gruczołowy szyjki macicy, czyli prawidłowy.