Wyniki badań cholesterolu, triglicerydów, ALT oraz fT3 i fT4

Dzien dobry, chciałabym zapytać na co wskazują następujące wyniki badań : Cholesterol całkowity 103mg/dl, HDL 27,2mg/dl, LDL 66,4mg/dl, Trójglicerydy 47 mg/dl. Ale jednoczesnie ALT w normie, FT4 14,82, FT3 4,51, P-ciała p/peroksydazie tarczycowej 10,55. Dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza, który zlecił badanie. Wyniki te nie są jednoznaczne.