Wyniki badań diagnostycznych a choroby reumatyczne

Nie mam już pojęcia co to może być ponieważ byłem 2 tygodnie temu u reumatologa który zlecił dużo badań krwi min. morfologia, OB, czynnik reumatoidalny, anty HBS, borelioza i wszystko wyszło po prostu wzorowo jak to określiła pani doktor do tego scyntygrafia kości, RTG klatki piersiowej wszystko wzorowo. Myślałem, że ma to związek z jakąś chorobą reumatyczną ale jednak nie. Proszę o pomoc z góry dziękuję.

Renata GrzechociĹska

W ogóle nie zadał Pan pytania ani nie podał Pan objawów jakie Panu doskwierają. Badania zostały zlecone, ponieważ podejrzewano u Pana chorobę reumatyczną. Ostatecznie ją wykluczyły. Nie jestem w stanie w inny sposób odpowiedzieć na Pana tezę/ pytanie.