Wyniki badań hormonalnych a poronienie

Mam pytanie. 24-28 sierpnia miałam okres i wyciągnęłam spirale. 28,09 rozbiłam bhcg i wynik był 6,2. Tego samego dnia dostałam plamień trwających 5 dni. 30,09 byłam u ginekologa stwierdził poronienie. 11 ,10 zrobiłam ponowne bhcg i wynik wszedł 82,7 . 13,10 poszłam do lekarza powtórzył badanie krwi i wyszło 88,2 , ale badanie ginekologiczne nie wskazuje ciąży. nadal ciągle plamię> Co to oznacza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety jest to możliwe. Beta hcg może się jeszcze utrzymywać we krwi. Obecne plamienia mogą być wynikiem wahań hormonalnych.