Wyniki badań hormonów tarczycy i objawy niedoczynności

witam ! już raz otrzymałam odp. za którą dziękuję! skorzystałam z porady i zrobiłam badania - TF3 i TF$4 . Wynik TF 3 - 3,86( norma 3,5 - 8,3),a TF4 - 15,4( norma 10,6-19,4) a tsh 1,19 (norma od 2 - ) objawy mam niedoczynności, każdy punkt. Jak zrobiłam test w internecie"czy masz niedoczynność" wynik miałam 41 to duży, bo inni mają ok 20. Proszę o interpretację wyniku TF 3 i TF4 i o poradę !

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wyniki FT3 i FT4 są prawidłowe. TSH nie wskazuje na niedoczynność. Proszę skonsultować się z internistą, który oceni Pani stan i zdecyduje o dalszym postępowaniu.